Hodiny Future Time

Hodiny na stenu Future Time

Hodiny na stenu Future Time .Nevšedný dizajn, no zároveň klasická hodnota, ktorú vám tieto hodiny odovzdajú, sú zárukou vysokej kvality. Špecifický tvar, farba a prvotriedne materiály sú nositeľmi prepracovanej hodinárskej práce a dokonalého estetického cítenia dizajnérov. Pri pohľade na tieto nástenné hodiny musí zaujať každý detail a hodiny vo vás prebudia želaný pocit, ktorý vám nedovolí prestať sa pozerať. Takýto kúsok je vhodným parťákom do domácnosti, ale takisto do kaderníctva, salónu krásy, kaviarne či reštaurácie. Splne si želanie a prineste k vám nový pohľad na čas.

Zohráva čas vo Vašom živote dôležitú rolu? Potrebujete mať neustály prehľad o čase, ale nechcete byť neslušný voči Vašich zákazníkov nevhodným pozeraním sa na ciferník náramkových hodiniek či na monitor Vášho počítača? Našli sme pre Vás riešenie! Hodiny na stenu Future Time vďaka svojmu nenápadnému dizajnu perfektne splynú s estetickými doplnkami Vašej modernej kancelárie! Zaveste si hodiny na protiľahlú stenu a spríjemnite si pracovné prostredie krásnym umeleckým dielom. V ktorom len tí najbystrejší nájdu skrytú pointu. Staňte sa vládcom času nenápadne a s vkusom!

Riadite sa pri podnikaní pravidlom: ,,Presnosť je výsada kráľov!“. Ale nie je pre Vás pohodlné nosiť náramkové hodinky na ruke? Máte slabší zrak a radšej by ste uvítali veľké nástenné hodiny. Priamo pred nosom v pohodlí Vašej kancelárie, ako neustále žmúrenie na malý display rádia či mobilu? Hodiny na stenu Future Time prekonajú Vaše očakávania nielen vyhovujúcou veľkosťou. A prehľadnosťou ciferníka, ale aj originálnym dizajnom, ktorý dokážete vhodne zladiť s akýmkoľvek nábytkom Vašej kancelárie. Vyberte si nástenné hodiny  podľa Vášho vkusu. A garantujeme Vám, že na každé jedno rokovanie prídete včas a s úsmevom bez zbytočného zdržiavania.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.