HODINY Detské

Detské Hodiny na stenu

Hodiny na stenu .Neviete naučiť vaše ratolesti odčítavať čas z nevýrazných hodín ako máte v kuchyni či v obývačke. Detské hodiny na stenu dokážu zázraky. Hra farieb a tvarov privábi detský pohľad zakaždým, keď vstúpia deti do svojho kráľovstva hračiek. Však kto by odolal roztomilému psíkovi či milej mačičke, ktorým tikajú v bruško hodiny? Spojte príjemné s užitočným. Darujte svojim deťom detské nástenné hodiny v tvare a farbách podľa ich chuti. Zaručíme vám, že čas sa veľmi rýchlo stane ich obľúbením kamarátom. Deti sa naučia už za pár dní všetko, čo by pri všedných hodinách trvalo mesiace. Ponúkame široký výber detských hodín, stačí si len vybrať z nasej širokej ponuky.

Nájdite  pre svoje deti štýlové hodiny na stenu, za ktoré sa nebudú hanbiť ani v čase puberty a hravo ich zladíte i do detskej izby mladých dospelákov? Hodiny na stenu sú svojim moderným dizajnom a kontrastom výrazných farieb v kombinácií s bielou splnia všetky Vaše očakávania! Na jednej strane budú dostatočne výrazné i pre menšie deti a na strane druhej už nepôsobia detským dojmom, takže sa hravo zapáčia i Vašej dospievajúcej dcére či Vášmu hormónmi búriacemu synovi.

Klasické hodiny na stenu Vám prídu fádne a nevýrazné? Fascinuje Vás svet digitálnych informácií a počítačov? Ponúkneme Vám detské nástenné hodiny dodávajúce Vášmu domovu nádych modernej doby 21. storočia, ktorá neustále napreduje v rozvoji vedy a techniky. Buďte pokrokový a kráčajte s dobou spolu s nami! Detské nástenné hodiny JVD sú prvým krokom k modernizácií Vášho domova!

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.