HODINY Carneol Design

Hodiny na stenu Carneol Design

Hodiny na stenu Carneol Desing dizajnový doplnok ktorý skrášli vašu obývačku alebo vašu spálňu .Ak ste vášnivým muzikantom a chceli by ste svojich spoluhráčov v kapele motivovať k najlepším výkonom počas nekonečných skúškach vo Vašej cvičebni? Kúpte nástenné hodiny Carneol Design, ktoré by charakterizovali svojím hudobným motívom celú Vašu kapelu a potešte nimi nielen seba, ale aj svojich kolegov! Nástenné hodiny  Vám spoľahlivo ukážu plynutie príjemne stráveného času v prostredí krásnej hudby a dobrej nálady.

Otvárate si bar, ktorého súčasťou má byť živá hudba a radi by ste celý interiér prispôsobili hudobnému motívu príjemne znejúcej muziky? Hodiny na stenu Carneol Desing môžete bez problémov zavesiť na stenu nad klavír či vedľa baru a splnia nielen estetickú funkciu Vašej predstavy, ale Vám aj spoľahlivo pripomenú, že je už čas sa s hosťami rozlúčiť a svoj vysnívaný bar v neskorú nočnú hodinu zatvoriť. Jedinečné nástenné hodiny Carneol Desing Vás nikdy nesklamú a budú Vám verne slúžiť celé roky!

Máte už slabší zrak a potrebujete mať nástenné hodiny s dostatočne veľkým ciferníkom, aby ste si vedeli presne odčítať čas na užitie tabletiek či na kŕmenie svojho domáceho maznáčika? Nástenné hodiny Carneol Desing Vám poskytnú výborný prehľad o čase vtedy, keď  to najviac potrebujete! Prehľadný ciferník s veľkými číslami na jednofarebnom pozadí splní všetky Vaše požiadavky! Spoľahnite sa na nástenné hodiny Carneol Desing i bez použitia dioptrických okuliarov!

 

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.