Hodinárstvo Košice Hodinarik

Hodinárstvo Košice Hodinarik Ten Správny Servis.

Hodinárstvo Košice Hodinarik ten správny servis, ak mate Pokazené hodinky či hodiny? To môže byť problém. Avšak, nie pre Hodinárstvo Košice Hodinarik. Príďte k nám a využite naše služby opravy a servisu Hodiniek a hodín na stenu radi Vám s pokazenými hodinkami a hodinami pomôžeme. Ručné naťahovacie, samo-naťahovacie, náramkové s napájacím článkom Quartz, nástenné či stolové. Každý problém má svoje riešenie. Najlepší servis dostanete práve u nás. Hodinárstvo Košice ten správny servis.

Rýchlo opravy Hodiniek a Hodín na stenu 

Výmena batérie v Hodinkách to nie je žiadny problém 

Výmena batérie v Hodinkách ak mate Vybité batérie vo Vašich hodinkách? Žiadny problém! Naše Hodinárstvo Košice je tu pre Vás. Hodinárstvo Hodinarik Košice sa postará o Vaše hodinky. Zaistíme výmenu batérie v hodinkách všetkých značiek, budíkoch, nástenných hodinách, ovládačoch či v glukomeroch. Rovnako tak výmena batérie (používame certifikovane švajčiarske batérie RENATA) u vodotesných modelov hodiniek nie je žiadny problém. Neváhajte a obráťte sa na nás. Tešíme sa na Vás. A teraz AKCIA pri výmene batérie do vašich hodiniek test Vodotesnosti do 10ATM GRÁTIS. AKCIA začína dňa Pondelok 25.1.2021   a končí Piatok 29.1.2021. A nezabudnite  nám pripomenúť  AKCIA vodotesnosť. A kde nás nájdete? V Košiciach v budove autobusovej stanici v HODINÁRSTVE.

Skontrolujeme, opravíme a nastavíme tak, aby Vaše hodinky ukazovali vždy presne.

Hodinky prestali ísť a Vy si neviete rady? Nezúfajte, Hodinárstvo Košice Hodinarik je tu pre Vás. Vybitá batéria, utopené hodiny či pokazený strojček? Našou minimalistickou prácou zistíme, kde je problém a pokúsime sa ho vyriešiť. Servis a opravy hodiniek od skutočných profesionálov. A čo je najdôležitejšie váš servis Hodiniek a test vodotesnosti hodiniek budete mať na počkanie. Neváhajte a navštívte naše Hodinárstvo.

Hodinársky Servis 

Máte pokazené hodinky či hodiny, no neukazujú čas tak akoby mali? Nejde vám nastaviť presný čas? Zistíme, kde presne je problém. Pokazený otočný mechanizmus pre nastavenie času, chybný strojček alebo akákoľvek iná zrada neznamená, že hodinky už nebudú viac fungovať správne. Skontrolujeme, opravíme a nastavíme tak, aby Vaše hodinky ukazovali vždy presne.

Generálna Oprava vašich hodiniek  postaráme sa o Vaše hodinky. Každý mechanický či automatický mechanizmus sa časom opotrebúva a občasnou starostlivosťou nič nepokazíte. Znečistený strojček či prípadná vlhkosť môže spôsobovať, že hodinky nefungujú správne. Obráťte sa na nás s generálnou opravou a predídete tak zbytočným komplikáciám.

Hodinársky Servis Košice

Hodinarstvo-Kosice
                                                       Hodinarstvo-Kosice