HODINY Drevené

Drevené hodiny na stenu.

Drevené Hodiny na stenu vzbudzuje vo vás drevo príjemný pocit tepla a radi by ste sa ním čo najviac obklopovali? Je to presne to, čo hľadáte! Slúžia ako užitočný doplnok do každej domácnosti. A v kombinácii s drevom zapadnú ako puzzle do vašich vysnených predstáv o pohodlnom domove v kruhu rodiny a priateľov. Nástenné Hodiny svojim neutrálnym vzhľadom sa hodia do akéhokoľvek prostredia. Sú vhodným doplnkom i do vašej kancelárie či pracovni. Spríjemníte si každú miestnosť, v ktorej trávite čo i len chvíľku. A cíťte sa ako doma vždy a všade vďaka drevu, ktoré hodiny na stenu rámujú.

Máte steny preplnené obrazmi a Vaše izby hýria farbami všetkých odtieňov? Potrebujete miestnosť utlmiť tradičnými hodinami aké poznajú naši rodičia či prarodičia? Nástenné hodiny JVD Vás svojim old-style-dizajnom už ničím neprekvapia! Prehľadný ciferník z dreva/ z kovu splní svoju funkciu a spoľahlivo Vám bude ukazovať plynutie nikdy nekončiaceho času teraz i neskôr. Pripomeňte si staré dobré časy a zakúpte si nástenné hodiny JVD! Vďaka ich neutrálnemu dizajnu môžete práve tieto nástenné hodiny zladiť do akéhokoľvek pracovného či domáceho prostredia.

Máte na stene prázdne miesto, ktoré by ste radi zaplnili originálnymi nástennými hodinami? U nás ste tu správne! Ponúkame Vám len tie najkvalitnejšie nástenné hodiny značky JVD, ktoré splnia všetky Vaše priania čo sa týka tvaru, veľkosti či dizajnu. Vyberte si u nás nástenné hodiny, ktoré Vám ako prvé padnú do oka a spríjemnite si teplo domova jemným tikaním vysokokvalitných nástenných hodín!

Najpredávanejšie hodiny tohto tipu sú jednoznačne JVD HT 113 Doprajte si aj vy kvalitne Drevené hodiny za skvelé ceny.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.