Batérie Renata

Švajčiarske batérie Renata

Švajčiarske batérie Renata na báze oxidu striebra sa vyznačujú vysokou kapacitou a taktiež vysokou životnosťou. V porovnaní s bežnými alkalickými batériami majú niekoľko násobne väčšiu vydrž pri štandardných podmienkach . Sú vhodne nielen do vašich hodiniek ale aj do prístrojoch kde potrebujete kapacitu ale aj dlhú životnosť . Je to kvalita overená rokmi používania , je to číslo 1 medzi batériami. A rada nad zlato batéria nevhodná na nabíjanie.

Strojčeky do Hodín na stenu. Ručičky do Hodín na stenu. Batérie  do Hodín na stenu.

Zmajstruj si sám Hodiny na stenu. Ste Kutil ?Ak áno a viete si opraviť alebo chcete si opraviť hodiny na stenu sami, tak ste tu správne. V tejto sekcii nájdete príslušenstvo na opravu Hodín na stenu nielen ručičky na hodiny ale aj strojčeky do hodiniek a veľa ďalších náhradných súčiastok alebo naradia na opravu. Alebo si prečítajte náš článok ako si opraviť hodiny poďme na to.

Máte v sebe skrytého kutila a chcete ho dostať na povrch ? Ak áno a viete si sám opraviť  alebo si chcete opraviť vaše hodiny na stenu, tak táto stránka je to najlepšie miesto pre vaše plány. V tejto sekcii nájdete príslušenstvo na opravu hodín na stenu. Nájdete tu ručičky na hodiny, strojčeky do hodiniek ale aj baterky do hodín či hodiniek a mnoho ďalších náhradných súčiastok. Ďalej v tejto sekcii môžete nájsť rôzne náradia na opravu a dokonca aj kompletný set na výrobu detských hodín. Pre prípad že neviete ako na to, nebojte sa, máme pre vás pripravený článok ako opraviť hodiny aby ste to všetko zvládli ľavou zadnou. Nájdete ho TU

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.