HODINY Designové

Hodiny na stenu do obývačky.

Hodiny na stenu do obývačky ak máte steny preplnené obrazmi a vaše izby hýria farbami všetkých odtieňov? Potrebujete miestnosť utlmiť tradičnými hodinami aké poznajú naši rodičia či prarodičia? Hodiny do obývačky Vás svojim old-style-dizajnom už ničím neprekvapia! Prehľadný ciferník z dreva/ z kovu splní svoju funkciu a spoľahlivo Vám bude ukazovať plynutie nikdy nekončiaceho času teraz i neskôr.

Pripomeňte si staré dobré časy a zakúpte si Hodiny ktoré vás očaria .Vďaka ich neutrálnemu dizajnu môžete práve tieto Doplnky do obývačky zladiť do akéhokoľvek pracovného či domáceho prostredia. Hľadáte do svojho kaderníckeho salónu nástenné hodiny, ktoré by nebili do očí, ale len jemne zvýraznili prázdne miesto na stene vedľa plagátov Vašej obľúbenej značky produktov pre zákazníčky?

Kovové nástenné hodiny  sú presne to, čo hľadáte! Originalita tvaru a zároveň neutralita kovu hodín dokonalo splynie s interiérom Vášho vysnívaného salónu krásy. Svojou jedinečnosťou dokáže tento doplnok  príjemne prekvapiť ,nejednu Vašu zákazníčku!

Designové nástenné hodiny  sú tým správnym doplnkom do Vašej obývačky, kuchyne či pracovne. Svojim originálnym tvarom a jedinečným dizajnom zvýraznia moderný vzhľad Vášho domova nech ich zavesíte na stenu do izby či na chodbu. Skrášlite si svoj domov niečím jedinečným a zároveň praktickým! Designové hodiny na stenu sú pre Vás tie pravé!

Hľadáte niečo, čim by vkusne ozdobili steny Vašej kancelárie a zároveň esteticky očarili každého Vášho potencionálneho zákazníka? Nástenné hodiny značky JVD dokážu splniť Vaše priania. Svojim originálnym dizajnom, kvalitným materiálom nerezovej oceli a kvalitným japonským strojčekom Vám hodiny zaručia nie len estetický úspech, ale aj dlhoročnú životnosť a spoľahlivosť.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.