HODINY LAVVU

Hodiny na stenu LAVVU.

Hodiny na stenu Lavvu sú vkusným doplnkom, ktorý je stelesnením prírody, elegancie a tradície. ktorý si nájde svoje miesto v každom interiéri. Pracovňa, kancelária, čakáreň, obývačka, veranda či kuchyňa. Hodiny na stenu Lavvu vyniknú a vytvoria príjemnú atmosféru. Okrem toho, že ukážu presný čas, poslúžia aj ako estetická dekorácia. Hodiny na stenu LAVVU so sebou vždy prináša vlastný príbeh. Kvalitné Hodiny na stenu vyrobené v srdci Čiech.

Nevšedný dizajn, no zároveň klasická hodnota, ktorú vám tieto hodiny odovzdajú, sú zárukou vysokej kvality. Špecifický tvar, farba a prvotriedne materiály sú nositeľmi prepracovanej hodinárskej práce a dokonalého estetického cítenia dizajnérov. Pri pohľade na tieto nástenné hodiny musí zaujať každý detail a hodiny vo vás prebudia želaný pocit, ktorý vám nedovolí prestať sa pozerať. Takýto kúsok je vhodným parťákom do domácnosti, ale takisto do kaderníctva, salónu krásy, kaviarne či reštaurácie. Splne si želanie a prineste k vám nový pohľad na čas.

Sekunda, minúta alebo hodina. V každom okamihu môžete zažiť moment, ktorý prinesie niečo nové. Práve hodiny na stenu sú dokonalým spestrením všedných priestorov, ktoré si žiadajú eleganciu a adekvátny vkus. Moderný dizajn a zároveň elegantný tón. Geniálna spoľahlivosť a funkčnosť sú len zárukou vysokej kvality. Zaujať takýmto kúskom môžete vo vašej obývačke, chodbe či v kuchyni. No rozhodne nimi môžete osloviť aj svojich zákazníkov. Kaviarne, reštaurácie, ordinácie, čakárne alebo kaderníctva. Ozdobiť si stenu vkusnými hodinami a poskytnúť presné informácie rozhodne poteší.

Medzi najviac predávané nalepovacie hodiny patria LCT1171. Biela je a vždycky bude najdôležitejšia základná farba interiéru a preto tu mame pre vás hodiny LCT4060.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.