Kožené remienky pre všetky hodinky

remienky-na Hodinky

Kožené remienky pre všetky hodinky

Potrebujete vymeniť remienok, pretože ten starý už doslúžil? Alebo len chcete osviežiť dizajn vašich hodiniek? Silikónový, kožený, textilný alebo oceľový. Kvalitné náhradné remienky pre dámske či pánske hodinky vám ponúkame aj my. Kožený remienok v čiernej, hnedej, bielej alebo sivej farbe. Stačí prísť a vybrať si ten, ktorý sa vám bude páčiť najviac. Najkvalitnejšie remienky za najvýhodnejšie ceny nájdete práve u nás. Navštívte našu predajňu a nový remienok môže byť aj váš.

remienky na hodinky
remienky na hodinky 

  Pokazené hodinky či hodiny?

  • To môže byť problém. Avšak, nie pre hodinárstvo Hodinarik. Príďte k nám a využite naše služby opravy a servisu Radi Vám s pokazenými hodinkami pomôžeme. Ručné naťahovacie, samo-naťahovacie, náramkové s napájacím článkom Quartz, nástenné či stolové. Každý problém má svoje riešenie. Najlepší servis dostanete práve u nás.
  •  
  • Vybité batérie vo Vašich hodinkách?
  • Žiadny problém! Naše hodinárstvo je tu pre Vás. Hodinárstvo Hodinarik sa postará o výmenu batérie v hodinkách všetkých značiek, budíkoch, nástenných hodinách, ovládačoch či v glukomeroch. Rovnako tak výmena batérie u vodotesných modelov nie je žiadny problém. Neváhajte a obráťte sa na nás. Tešíme sa na Vás.